Meie tooted ja teenused

 

Oleme tegelenud piirdeaedade ja väravate tootmise ning paigaldamisega üle 10 aasta. Pikaajalised kogemused antud valdkonnas aitavad meil ja Teil luua lahendusi, mis vastavad Sinu soovidele.

 

Aiad

Võrkaiad     Paneelaiad     Puitaiad      Metallaiad  

Vajuta aiatüübile ja saad täpsema info erinevate aedade kohta.

Väravad

Jalgväravad     Tiibväravad     Liugväravad     Kombineeritud väravad

Vajuta väravatüübile ja saad täpsema info erinevate väravate kohta.

 Aedade ehitamine

Piirdeadade ehitamisel oleme lähtunud põhimõttest "10 korda mööda, 1 kord lõika." Kvaliteetse aia saamisel on oluline arvestada erinevate materjalide eripäradega, piirdeaia ehitamiseks ette nähtud eelarvest ja võimalustest. Oleme antud valdkonnas tegutsenud aastast 2004. Pakume materjalide müüki ning ka paigaldust üle Eesti. Paikneme Lõuna - Eestis, kuid tänu professionaalsetele koostööpartneritele suudame katta ära paigaldustööd terve Eesti ulatuses. Küsi julgelt, leiame lahenduse!

Aia matejali müük

Meilt on võimalik osta hea kvaliteediga piirdeadade materjale. Lähtume põhimõtetest, et pakume kliendile pigem kvaliteetset kui kõige soodsamat varianti. Eesti turul on viimasel ajal laialt levinud Hiina päritolu materjale. Nende puhul ei suudeta tagada ühtlast kvaliteeti, piisavat korrosioonikindlustust kui ka materalile eeldatavat tugevust ning tehnilisi parameetreid. St. paberil sarnaste tehniliste andmetega aiamaterjalide puhul kõiguvad reaalsed parameetrid tuntavalt. Seega - tehes pikemaajalise investeeringu on mõistlik kasutada kvaliteetsemaid materjali, mis meie oludes paremini vastu peavad.

Väravad

Kõik meie poolt pakutavad värvad toodame me oma tehases. See annab meile paindlikkuse ning suudame pakkuda lahenduse igale kliendile. Toodame vastavalt vajadusele ja kliendi mõõtmetele. Välitingimustesse mõeldud väravad kuumtsingime, et tagada neile pikaajaline korrosioonikindlus. Tsingitud väravad võib jätta tsinkkattega või soovi korral värvida üle pulbervärviga (RAL kataloogi toonid).

Väravate paigaldamine

Paigaldame väravaid üle Eesti, soovi korral on võimalik väravad varustada väravaautomaatikaga.

Miks valida aia ehitamiseks ja väravate paigaldamiseks Privilo OÜ?

Tuues välja argumendi, et oleme antud valdkonnas tegev alates aastast 2004, tundub see suhteliselt noore firmana - veidi üle 10 aasta. Samas, aiaehituse turg on olnud alati suhteliselt heitlik ja hinnatundlik, võime julgelt väita, et oleme üks vanemaid Lõuna - Eestis tegutsevaid aiafirmasid tänasel päeval, kes on ka sama ettevõtte nime alt algusest peale tegutsenud. Suudame Sulle tagada hilisema järelhoolduse ning oleme vajadusel alati olemas. Klient on meile oluline, Sina oled meile oluline! Tere tulemast!

Väravaautomaatika, tõkkepuud, valgusfoorid

Oleme Itaalia automaatikatootja Stagnoli T.G S.r.l esindajad Eestis alates aastast 2007. Pidev mõlemapoolne kommunikatsioon tagab hea kvaliteetse automaatika, mis töötab muretult ka meie kllimas. Stagnoli asutati Desenzano del Garda-s aastal 1980. Ettevõtte sloganiks on "Ideed liikumises". 

Meie tootevalik jaguneb järgnevalt:

tiibvärava automaatika, väravaautomaatika

Tiibvärava automaatika (loe lisaks)

  liugvärava automaatika, väravaautomaatika

Liugvärava automaatika (loe lisaks)

tõkkepuu

Tõkkepuud (loe lisaks)

valgusfoor

Valgusfoorid (loe lisaks)

 

Automaatika lisaseadmed (loe lisaks)

 

 

 

 

Pikaajalise tegutsemise piirdeadade ja väravate tootmise alal kõrval oleme võtnud suuna ka muude erinevate metallkonstruktsioonide tootmiseks. Suudame kliendile pakkuda lahenduse alates toote valmistamisest kuni lõppviimistluseni - kuumtsinkimine, pulbervärvimine.