Uudised

Default Image

Väravate valmistamine on meie üle kümneaastase tegevusaja jooksul saanud üheks põhilisemaks valdkonnaks, millega tegeleme. Oleme koostööpartnerid mitmele teisele aiafirmale ja selle tõttu võid meie toodangut leida ka mujalt ostes. Toodame väravaid Tartumaal, kuid paigaldame ja transpordime neid üle Eesti. Lisaks teeme väravatele Stagnoli automaatika eelpaigalduse.

Nõudmised väravatele - kvaliteetne värav

Oleme seadnud oma väravate kvaliteedile kõrgemaid nõudmised, mida pakkuda suudame. Toodame väravaid kahes pinnakattes - kuumtsingitud või kuumtsingitud + pulbervärvitud. Tänaseks on loodetavasti turult kadunud ettevõtted, kes pakuvad välitingimustesse väravaid, mis on kaetud ainult värviga (puudub eelnev tsinkimine). Lisaks kasutame kõikidel väravatel 50*50 või 40*60 toruraami. Seda kogu väravaraami ulatuses. Väravaid on võimalik saada erineva kujundusega ja siin on piduriks ainult Sinu enda fantaasia. Lisaks oleme välja töötanud liugväravatele Eestis ainulaadse kinnitussüsteemi - värav on kliendile jõudes väga lihtsalt paigaldatav. Seda on tõdenud ka ettevõtted, kes meilt väravaid võtnud on. Värava alghind on küll kallim, aga kuna sellega käivad kaasas kõik kinnituseks vajalikud tarvikud, saad Sa lõppkokkuvõttes värava soodsamalt. See pole veel kõik - värav on väga lihtsalt ka hiljem reguleeritav ja järelhooldatav.

Väravate tellimine

Väravate kohta saad rohkem lugeda meie aiad ja väravad sektsioonist.

Muidu, nagu ikka, võta muga ühendust, aitan Sind:

Tervitades

Priit Suviste

505 3489

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Default Image

Privilo on aiaehituse alal tegutsenud alates aastast 2004, seega võime lugeda oma kogemustepagasi suhteliselt suureks. Jah, teoreetiliselt võib tundudad, et sellega saab hakkama iga ehitaja, kuid aastate jooksul õpitu näitab, et ka sel valdkonnal on oma nüansid. Oskamatult rajatud piirdeaed ei pruugi täita esialgselt planeeritud funktsiooni, oskamatult paigaldatud väravad vähendavad väravate mugavusfunktsioone ning oskamatu materjalivalik kahandab aia eluiga.

Aia ehitamine Tartus

Kindlasti on turul palju pädevaid ettevõtteid, kellelt küsida pakkumisi piirdeaedade ehituseks. Soovitame omalt poolt pöörduda pigem spetsialiseerunud ettevõtte poole kui sellele, kes tegeleb kõigiga - alates vundamentide ehitusest kuni aedade tootmiseni. Spetsialiseerunud ettevõtted omavad kompetentsi ning vaatamata sellele, et pealtnäha tundub aia rajamine üks lihtsamaid ehitusvaldkondi, siis tegelikult on seal peidus palju nüansse.

Aia ehitus Tartus - kelle poole pöörduda?

Soovi korral pöördu ka meie poole, kui Sa meilt just teenust ei osta, oskan Sind vähemalt nõu ja jõuga aidata. Abiks seegi! Kindlasti usalda pigem pikaajalise kogemusega aiaehitajat kui universaalset ehitusmeest. Su jaoks on oluline, et ettevõte, kes Sulle aia paigaldas, ka 5 või 10 aasta pärast olemas oleks ja Sind muredega aitaks.

Aedade kohta leiad rohkem meie kodulehelt aiad ja väravad alt.

Lisaks soovitan kindlasti vaadata ideede kogumiseks ka tehtud töid

 

Parimat

Priit - 505 3489

Võid mulle kirjutada ka This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

Default Image

Tänase tööpäeva saab produktiivselt kokku võtta:

  • Valmis lambaaedik
  • Varaste poolt lõhutud aiavõrk sai välja vahetatud
  • Avarii põhjustaja poolt lõhutud tõkkepuu poom sai maha võetud
  • Klient sai reede õhtul automaatikamurega abistatud