Aia ehitus Tartus

Privilo on aiaehituse alal tegutsenud alates aastast 2004, seega võime lugeda oma kogemustepagasi suhteliselt suureks. Jah, teoreetiliselt võib tundudad, et sellega saab hakkama iga ehitaja, kuid aastate jooksul õpitu näitab, et ka sel valdkonnal on oma nüansid. Oskamatult rajatud piirdeaed ei pruugi täita esialgselt planeeritud funktsiooni, oskamatult paigaldatud väravad vähendavad väravate mugavusfunktsioone ning oskamatu materjalivalik kahandab aia eluiga.

Aia ehitamine Tartus

Kindlasti on turul palju pädevaid ettevõtteid, kellelt küsida pakkumisi piirdeaedade ehituseks. Soovitame omalt poolt pöörduda pigem spetsialiseerunud ettevõtte poole kui sellele, kes tegeleb kõigiga - alates vundamentide ehitusest kuni aedade tootmiseni. Spetsialiseerunud ettevõtted omavad kompetentsi ning vaatamata sellele, et pealtnäha tundub aia rajamine üks lihtsamaid ehitusvaldkondi, siis tegelikult on seal peidus palju nüansse.

Aia ehitus Tartus - kelle poole pöörduda?

Soovi korral pöördu ka meie poole, kui Sa meilt just teenust ei osta, oskan Sind vähemalt nõu ja jõuga aidata. Abiks seegi! Kindlasti usalda pigem pikaajalise kogemusega aiaehitajat kui universaalset ehitusmeest. Su jaoks on oluline, et ettevõte, kes Sulle aia paigaldas, ka 5 või 10 aasta pärast olemas oleks ja Sind muredega aitaks.

Aedade kohta leiad rohkem meie kodulehelt aiad ja väravad alt.

Lisaks soovitan kindlasti vaadata ideede kogumiseks ka tehtud töid

 

Parimat

Priit - 505 3489

Võid mulle kirjutada ka This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.